Asphalt 5 HD

Asphalt 5 HD Free 3.4.2

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów. Możesz pobrać te alternatywy:

Wyścigi z imponującą grafiką 3D

Gra Asphalt 5 jest już niedostępna do pobrania. Fanom serii Asphalt polecamy: Zobacz pełny opis

Zalety

  • Duża grywalność
  • Świetna grafika

Wady

  • Działa tylko na najnowszych urządzeniach
  • Demo ograniczone do jednego wyścigu

Dobry
7

Gra Asphalt 5 jest już niedostępna do pobrania. Fanom serii Asphalt polecamy:

Asphalt 5 HD to gra wyścigowa na telefony z systemem Android. Seria Asphalt znana jest już od dłuższego czasu, szczególnie tym, którzy mieli lub mają telefony z Java lub Symbianem. Asphalt 5 HD w wersji na Android wyróżnia się spośród innych świetną grafiką.

Asphalt 5 HD pozwala zasiąść za kierownicą jednego z ponad 30 różnych modeli pojazdów, nie tylko samochodów, na przykład Audi, Ducati, Ferrari, Kawasaki lub Lamborghini. Wyścigi odbywają się w 12 sceneriach takich miast jak Las Vegas, Aspen czy europejskie St. Tropez. Do wyboru jest kilka typów rozgrywki, w tym te najpopularniejsze, takie jak Drift Contest czy Cop Chase. Zanim zaczniesz wyścig, samochód lub motor można stuningować, zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Sterowanie w Asphalt 5 HD odbywa się za pomocą przycisków lub akcelerometru. Niestety, w wersji DEMO mamy tylko znikomą ilość opcji do wyboru.

Asphalt 5 HD to na pewno czołówka wyścigowych gier na telefony z systemem Android. Prezentuje się świetnie, ale tylko na najnowszych smartfonach. Jeśli jednak szukasz rozrywki na najwyższym poziomie, to właśnie ją znalazłeś!

Zainteresowanych pełną wersją gry zapraszamy tutaj: Asphalt 5 HD.